Menu Zavřít
Více Zavřít
Propagace

Pardubice vyhlíží vrchol hokejbalové sezony. Bude Tipsport arena zaplněná po strop?

9. 6. 2017 | Redakce
Česká hokejbalová reprezentace táhne sportovní fanoušky. Sobotní duel základní skupiny s Američany přilákal do ochozů Tipsport areny 5863 fanoušků, ve čtvrtek večer fandilo Čechům ve čtvrtfinálovém souboji s Indií takřka 5000 příznivců. Mistrovství světa v hokejbale 2017 vyvrcholí víkendovými boji o medaile a pořadatelé očekávají překonání diváckého rekordu. Celý hokejbalový svět se těší na páteční česko-slovenské derby, které budou díky vzájemné skvělé spolupráci Českomoravského svazu hokejbalu a slovenské federace vysílat Česká televize a slovenská 213!
 

Právě fanoušci byli motorem českého čtvrtfinálového obratu proti houževnatým Indům. Z poloviny zaplněná aréna vytvořila hromový kotel, frenetické fandění gradovalo na konci utkání. Zájem fanoušků o hokejbalový šampionát se zvyšuje, dá se očekávat, že plzeňský rekord 6544 diváků z finále je silně v ohrožení. „Neuvěřitelná radost! Máme nejúžasnější nejlepší fanoušky, pět tisíc lidí tady vytvořilo neskutečnou atmosféru. Nikdy jsem nic podobného nezažil,“ dojatě hovořil dvoubrankový střelec a pardubický rodák Jan Bílý.

Z důvodu možnosti naplnění limitované kapacity pořadatelé přistupují k úpravě režimů vstupů do Tipsport areny. Během pátečního a sobotního dne budou všichni fanoušci při vstupu označeni vratnými páskami, a to i děti. Tato opatření činí z důvodu zajištění bezpečného průběhu závěru sledovaného turnaje a dodržení maximální kapacity desetitisícové arény. Nadále platí že vstup dětí je zdarma, a to až do případného naplnění povolené kvóty.

Na závěrečné dny šampionátu je fanouškům k dispozici dostatek vstupenek, lístky jsou k dostání online na oficiálním webu a na pokladnách Tipsport areny. Pořadatelé vyzývají fanoušky k včasnějšímu nákupu vstupenek, vzhledem k očekávanému rekordnímu zájmu se mohou u pokladen před začátkem utkání tvořit fronty.

Cena celodenní vstupenky pro dospělé je 200 korun, děti s výškou nad 120 cm do 18 let mohou přijít fandit za 100 korun. Malá děcka a osoby s průkazem ZTP s doprovodem mají vstup po celou dobu mistrovství zdarma, u vstupu dostanou volný lístek a pásku na ruku také.

FB skupina - vyprodejme Tipsport arenu