Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Dva góly stačily Itálii k udržení v elitě

8. 6. 2017 | Vít Trubička
Úvodní boj týmů Itálie a Haiti o deváté až dvanácté místo a o pozici v A skupině sice přinesl velmi atraktivní podívanou, zejména ze strany Haiti. Na góly už byl ale o poznání chudší, první padl až v první polovině druhé třetiny, paradoxně od Italů. Druhý též od Italů na počátku třetí třetiny. Oba padly v přesilovce. Itálie poté jen udržovala stav, čímž si připsala důležitou výhru, která ji pomohla v setrvání v elitní skupině.
 

Ohlasy

Aaron Campisano (brankář Itálie): Tohle byl pro nás opravdu velký zápas. Jsme spojený i s mým čistým kontem, ale to už je jen takový bonus. Celý tým přede mnou pracoval skvěle, nepustil na mě moc střel. Nemyslím si, že Haiti zůstane moc dlouho v B skupině mistrovství. Mrzí nás, že někdo dnes musel odejít poražen, ale naštěstí to nejsme my. Byli jsme s nimi na hotelu a jsou skvělá parta. Proto jsme si také po zápas udělali společnou fotku.

Charles Lamy Jr. (útočník Haiti): Nebyla to hra, jakou jsme očekávali. Bylo to pro nás velmi důležité, ale bohužel jsme zápas prohráli. Hráli jsme tvrdě. Teď chceme vše hodit za hlavu a do příštího zápasu vstoupit silnější. Chceme totiž postoupit do A divize.