Menu Zavřít
Více Zavřít

Doprava a parkování

Mapa Pardubic během MS


Jak se dostanete do Tipsport areny?


Veřejná doprava:

VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ – Po východu z vestibulu hlavního nádraží se vydáte směrem doprava ulicí Palacká třída, kdy po 400m dojdete k autobusové zastávce Autobusové nádraží, odkud pojedete MHD (10, 16, 17, 23, 33) a vystoupíte na zastávce Zimní stadion.


AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ – Po výstupu z autobusu půjdete směrem k veliké světelné křižovatce. Zde budete muset přejít dva přechody pro chodce a následně se vydáte směrem k zastávce Autobusové nádraží, odkud pojedete MHD (10, 16, 17, 23, 33) a vystoupíte na zastávce Zimní stadion.


LETIŠTĚ – Po východu z letiště snadno uvidíte jedinou autobusovou zastávku Letiště, odkud se lze přímým spojem (14) dostat až na zastávku Zimní stadion. Varianta s přestupem je taková, že pojedete spojem (8, 88,24) na zastávku Autobusové nádraží, kde přestoupíte na spoj, který jede až na zastávku Zimní stadion (viz. dříve).  


Auto:

SMĚR Z PRAHY – Z Prahy pojedete po dálnici D11, kdy po 67 kilometrech odbočíte směrem na Lázně Bohdaneč. V Lázních Bohdaneč se na kruhovém objezdu vyjedete na druhém výjezdu směrem na Pardubice a pojedete nestále rovně. Po příjezdu do Pardubic nikde odbočovat nebudete a pojedete stále rovně. Po přejezdu mostu Pavla Wonky zahlédnete po své levé straně samotnou Tipsport arenu. SMĚR Z HRADCE KRÁLOVÉ – Do Pardubic se z Hradce Králové dostanete jednoduše po rychlostní silnici 37. Po osmnácti kilometrech vyjedete a dáte se vlevo do centra Pardubic. Zde platí znovu stejné pravidlo – pojedete neustále rovně, dokud nepřejedete most Pavla Wonky, kdy již zahlédnete po své levé straně Tipsport arenu.SMĚR Z OLOMOUCE – V Olomouci se musíte vydat na evropskou silnici E442 a následně najedete na dálnici D35. Dorazíte až do Mohelnice, odkud se vydáte směrem na Moravskou Třebovou a následně na Svitavy a Litomyšl. Po Litomyšli vás ještě čekají města Vysoké Mýto a Holice. Do Pardubic dorazíte ze severovýchodu, kdy se neustále budete muset držet na silnici 36. Na veliké světelné křižovatce naproti autobusovému nádraží zabočíte směrem vpravo a po pár minutách vás bude čekat další křižovatka, kde však zabočíte vlevo. Momentálně pojedete pouze rovně a narazíte již na samotnou Tipsport arenu.