Menu Zavřít
Více Zavřít

Tournament card

Již od pondělí 5. 12. 2016 si budou moci všichni fanoušci z celého světa objednat permanentku, která bude opravňovat majitele ke vstupu na kterýkoliv hrací den a kterýkoliv zápas v termínu od 1. do 10. 6. 2017. Předseda ČMSHb a organizačního výboru MS pan Martin Komárek dodává: „V tuto chvíli spouštíme předprodej jen těchto permanentek. Vstupenky na jednotlivé hrací dny budou dány do prodeje, jakmile mezinárodní federace schválí definitivní rozpis Mistrovství světa.“

Kromě vstupu na utkání bude pro držitele permanentek připravena řada výhod, které budeme postupně upřesňovat až do startu MS. Organizační výbor MS chystá například slevy na oficiální propagační materiály MS.

Při zakoupení permanentky dostane její majitel e-mailem elektronický voucher, který si bude moci vyměnit za „Tournament card“ (permanentka) od 30. 5. 2017 v Tipsport aréně v Pardubicích. Voucher je možné vytisknout.

Cena této permanentky je 600,- Kč. Děti do 120 cm a osoby s průkazem ZTP s doprovodem budou mít vstup po celou dobu mistrovství zdarma. Denní vstupenky budou následně stát 100,- Kč.

Vstupenky i Tournament card lze zakoupit v informačním centru Pardubice.

V termínu 1.-10.6. je zakoupíte na hlavní pokladně Tipsport arény nebo v Infostanu ve Fan zóně na parkovišti.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vše včas nastartovat. Za celým systémem a přípravou předprodeje je velké úsilí a nasazení celého týmu MS.“ Dodal člen předsednictva ČMSHb a organizačního výboru MS David Kantor.

VÝHODY PRO MAJITELE TOURNAMENT CARD

Všechny výhody platí v období MS (1.-10.6.2017)

Aquacentrum Pardubice - Sleva 50 % na celodenní vstupné do zóny 3

Fan shop MS - Sleva 5% na veškeré zboží ve Fanshopu (Fanzóna na parkovišti)

McDonald’s Pardubice (obě pobočky) - Sleva 20% na všechny McMenu

Atrium Palác Pardubice - Poskytnutí dárku v období od 15.5. - 5. 6.2017. Dárkem se rozumí reklamní předmět Paláce – látková taška s motivem. Vyzvednutí je možné na infocentru Atrium Paláce.

PROGRAM MSZdarma (bude k dispozici od 1.6. ve Fanzóně)

Oficiální web MS 2017: www.pardubice2017.com.

Oficiální facebook MS 2017: www.facebook.com/pardubice2017.