Více Zavřít
Zápas

Úvodní branka Libanonu nastartovala francouzskou kanonádu

4. 6. 2017 | Vít Trubička
První branku vstřelil libanonský tým. Poté však začala mít herní převahu Francie, díky čemuž se ji povedlo ještě během první třetiny otočit třemi brankami vývoj utkání ve svůj prospěch. Druhá třetina přinesla celkem výraznou přestřelku mezi oběma soupeři. Libanonskému Alexandru Haddadovi se povedlo dovršit hattrick, na který však Francouzi reagovali pěticí vstřelených gólů. Ve třetí třetině byla k vidění o poznání klidnější hra. Oba týmy vstřelily shodné množství gólů.

Ohlasy

Alexandre Haddad (útočník, Libanon): Myslel jsem, že vstoupíme do hry tvrději, než jsme vstoupili. Bojovali jsme do posledního dech a nechtěli jsme to vzdát, ale měli jsme tak hrát již od začátku, ne jen ve třetí třetině. To je už pozdě. Byla to těžká hra, ale pokusíme se z ní poučit a hrát příště lépe.

Mathieu Wallet (útočník, Francie): Začali jsme trochu pomaleji, byl to zápas od 8:30, ale poté, co hra začala, začali jsme být silnější. Šli jsme vstříc vítězství, protože spoluhráči hráli dobře, týmová hra byla silná. Skvěle jsme se dostávali z vlastní zóny, naopak jsme dobře zastavovali soupeře při jeho průnicích ze zóny.