Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Pohodlná cesta Hongkongu za premiérovým zlatem

9. 6. 2017 | Vít Trubička
První třetina přinesla obrovské množství střeleckých pokusů na obou stranách. Úspěšnost střelby však byla vyvážena úspěšností brankářských zákroků, oba se totiž blýskli a až do druhé třetiny udržovaly bezbrankový stav. Poté již britský gólman nedokázal náporu Hongkongu čelit a hned dvakrát podlehl. Ve třetí třetině zůstal Hongkong stále silným týmem, přestože Británie zejména z počátku vzdorovala a vstřelil další branku.
 

Ohlasy

Lokki Kwan (kapitán Hongkongu): Oni mají skvělý tým. Jsou rychlí a mají pár opravdu dobrých hráčů. My jsme o nich věděli a před zápasem jsme si říkali, že je musíme pečlivě hlídat. A to se nám povedlo, dokázali jsme udržet čisté konto. Každý to odběhal naplno a všichni k tomu úspěchu přispěli. Je to zasloužené týmové vítězství.

Miroslav Adamec (obránce, Velká Británie): Do zápasu jsme šli s tým, že chceme poslat co nejvíce balonků na branku, což se nám moc nedařilo. Myslím si, že v některých situacích jsme soupeře přehrávali, ale soupeř byl efektivnější, využil všechny své příležitosti. My jsme měli i trošku smůlu, trefili jsme dvě tyčky. Kdybych měl shrnout celý zápas, tak si myslím, že Hongkong si to určitě zasloužil. Bojoval do poslední chvíle. Myslím si, že polovinu zápasu jsme je tlačili, ale dnes při nás nestálo štěstí a vyhrál ten lepší.