Více Zavřít
Zápas

Obrat v klíčové bitvě! Británie zdolala Bermudy a postupuje

4. 6. 2017 | Martin Voltr
Hokejbalisté Velké Británie se na šampionátu vzchopili v pravý čas. V klíčové bitvě o postup ze skupiny B1 potřebovali porazit favorizované Bermudy v základní hrací době, ale zprvu to pro ně nevypadalo dobře, když v šesté minutě prohrávali. Bermuďani však ze své herní převahy víc nevytěžili, soupeř srovnal a ve druhé části převzal otěže utkání. Nabuzení Britové po zásluze otočili skóre a ani závěrečný tlak Bermud je o výhru nepřipravil! Zejména autor hattricku Chrissy Morisson podepsal triumf 5:3 a posunul svůj tým do bojů o postup mezi elitu.

Ohlasy

Chrissy Morrison, útočník Velké Británie: Byl to velmi těžký zápas. Bermudy mají jeden z nejlepších týmů v naší skupině, takže to bylo opravdu náročné. Myslím si, že klíčem k našemu vítězství byly přesilovky a speciální týmy obecně. Ten hattrick mě samozřejmě velmi těší.

Tom Worthington-White, útočník Bermud: Jsme zklamaní, věřili jsme, že se nám zápas povede lépe a že postoupíme dál. Ztratili jsme ho ve druhé třetině. Britové měli dobrou energii a několik pěkných odrazů, dokázali využít těch pár šancí, které měli. Tam se zápas lámal. Výsledek ve skupině nás mrzí, chtěli jsme ji vyhrát. Věřili jsme, že na to máme. Ale vrátíme se zpátky a budeme bojovat v dalším utkání.