Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Do boje o pátou příčku vykročily lépe Italky, Británii porazily s nulou vzadu

9. 6. 2017 | Petr Dejnožka
V základní skupině britské hokejbalistky dokázaly soupeře z Itálie zaskočit a po výsledku 1:0 skončily v tabulce páté. Nyní se oba celky proti sobě postavily v souboji o konečnou pátou pozici, více se ale dařilo týmu z Itálie. Stejně jako v prvním případě, i nyní se v Malé hale prosadilo pouze jedno mužstvo. Na gól Corrierové ze druhé třetiny navázaly ještě Mormileová a Delenardová. V dvojzápase o konečné páté místo vyhrála úvodní duel Itálie poměrem 3:0!
 

Ohlasy

Rick DiBiase (hlavní trenér Itálie): Bylo to naše první vítězství na turnaji, na kterém jsme odvedli spoustu tvrdé práce. Jsem za výhru velmi rád, navíc, když se nám podařilo soupeře vynulovat. Jsem hrdý na své hráčky, hrály excelentně. Na rozdíl od minulých zápasů se nám dnes dařilo využívat brankové příležitosti.

Carl Wood (hlavní trenér Velké Británie): Myslím, že děvčata měla před zápasem velká očekávání a skvěle se na něj připravila. Musela se v zápase vypořádat s některými situacemi, ale pořád byla koncentrovaná a hladová po vítězství. Je to zklamání, ale zítra určitě budeme znovu připraveni ukázat, že toho můžeme nabídnout víc.