Více Zavřít
Zápas

Jedenáctou příčku bere Francie, Haiti přehrála poměrem 4:1

9. 6. 2017 | Klára Petrásková
Francouzi vlétli do posledního turnajového utkání po hlavě. Nad Haiti měli už od začátku převahu, kterou dokázali zužitkovat ve vedení 3:0. Haiťané se poté sice vzchopili a dokázali snížit, ještě v téže minutě ale měla Francie svůj tříbrankový náskok zpět. Ten pak bez větších problémů udržela až do závěrečné sirény a na mistrovství světa získala konečné 11. místo.

Ohlasy

Jess Tanguy (útočník Francie): Odehráli jsme skvělou první třetinu. Myslím si, že to byla nejlepší hra, kterou jsme na tomto turnaji předvedli a proto jsme také vyhráli.

Paul-Arthur Plaisir (kapitán Haiti): Je to zklamání. Prohra není ta nejlepší možnost, jak zakončit turnaj. Nedělali jsme v zápase správně jednoduché věci, ale stalo se. I přesto byl ale turnaj skvělá zkušenost. Česko je krásná země, kde jsou všichni milí. Organizátoři na nás také byli velmi příjemní. Určitě se sem budeme chtít jednou podívat znovu.